دستیار کی‌روش قهرمان لیگ ووشو می‌شود؟

0 15

فصل جاری رقابت های لیگ برتر ووشوی باشگاه های کشور در بخش مردان، فردا (سه شنبه) به اتمام می رسد.

دستیار کی‌روش قهرمان لیگ ووشو می‌شود؟

اخبار ورزشی نتدونه : به گزارش “ورزش‌سه”، رقابت های لیگ برتر ووشوی باشگاه های کشور، فردا (سه شنبه 22 اسفندماه) با برگزاری چهار دیدار در آکادمی ووشو به اتمام می رسد تا تکلیف تیم های برتر مشخص شود.

تیم 36 امتیازی و صدرنشین پارس جنوبی در این هفته دو دیدار با پاس ناجا و باشگاه مقاومت برگزار خواهد کرد و در صورت کسب حتی یک امتیاز در این دو مبارزه از عنوان قهرمانی خود دفاع خواهد کرد تا شاگردان «حسین اوجاقی» بار دیگر جشن قهرمانی برپا کنند. سرمربی تیم ملی ووشو که اخیرا به عنوان دستیار کارلوس کی روش در تیم ملی فوتبال هم فعالیت می کند، سرمربی پارس جنوبی است.

در دیگر دیدارها، باشگاه مقاومت که عملکرد خوبی در فصل جاری داشته است به مصاف شهرداری ملارد می رود و هیات البرز با تیم سخت کوش پاس ناجا روبرو خواهد شد.

مراسم اختتامیه فصل جاری لیگ برتر ووشوی باشگاه های کشور در بخش مردان نیز ساعت 14 برگزار می شود تا جوایز و جام ها به تیم های اول تا سوم اهداء شود.

لازم به ذکر است، پیش از این تیم های شهدای زینبیه و شهرداری بندرعباس با قرار گرفتن در رتبه های اول و دوم لیگ دسته اول، جواز حضور در فصل آینده لیگ برتر را کسب کرده اند.

منبع : ورزش سه

گردآوری شده توسط : گروه اخبار ورزشی نتدونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.