تیراندازی‌های ۲۴ ساعت گذشته در آمریکا، ۶۶ کشته و زخمی بر جا گذاشت

0 8
۶۱ مورد تیراندازی در ۲۴ ساعت گذشته در ایالت‌های مختلف آمریکا رخ داده است که بر اثر آن‌ها دست کم ۱۲ نفر کشته و ۵۴ نفر زخمی شده‌اند.

تیراندازی‌های ۲۴ ساعت گذشته در آمریکا، ۶۶ کشته و زخمی بر جا گذاشت
اخبار نتدونه : به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از مرکز ثبت آمار خشونت‌های مسلحانه در آمریکا، 61 مورد تیراندازی در 24 ساعت گذشته در ایالت‌های مختلف آمریکا رخ داده است که بر اثر آنها دست کم 12 نفر کشته و 54 نفر زخمی شده‌اند.

در یکی از تیراندازی‌های گزارش شده در شهر “اوکلند” در ایالت کالیفرنیا یک نفر کشته شد و سه نفر دیگر زخمی شدند. تیراندازی خارج از یک فروشگاه در اوکلند رخ داده است. علت حادثه هنوز مشخص نیست. در تیراندازی دیگری در شهر “رُزوِل” در ایالت نیومکزیکو یک نوجوان هفده ساله و یک جوان هجده ساله زخمی شدند. پلیس یک نفر را در رابطه با این حادثه بازداشت کرده است. در یک مورد درگیری بین سرنشینان دو خودرو در شهر “هارتفورد” در ایالت کنتیکت نیز چهار نفر زخمی شدند. دو نفر نیز در تیراندازی در شهر تامسون در ایالت جورجیا زخمی شدند. تحقیقات پلیس درباره این تیراندازی به مسدود شدن خیابان گوردون در شهر تامسون منتهی شد.

تیراندازی غیرعمدی در پارکینگی در شهر کلمبوس در ایالت اوهایو نیز دو زخمی برجای گذاشت. یک نوجوان هفده ساله و یک جوان هجده ساله نیز در حادثه ای در شهر فیلادلفیا در ایالت پنسیلوانیا زخمی شدند. پلیس در حال بررسی محل وقوع تیراندازی است. تیراندازی نزدیک مدرسه ابتدایی در شهر “مورفریزبورو” در ایالت تنسی نیز به زخمی شدن دو نفر منتهی شد. همچنین، درگیری بین گروه‌های تبهکار در شهر بوستون در ایالت ماساچوست به زخمی شدن سه نفر منجر شد. 10 مورد از تیراندازی ها در این مدت قربانی (کشته یا زخمی) نداشته است.

مرکز ثبت خشونت های مسلحانه در آمریکا همچنین در ادامه گزارش‌های روزانه خود، آمار نهایی موارد تیراندازی بیست و چهار ساعت سه شنبه تا چهارشنبه و تلفات آنها را در شهرها و ایالت های مختلف آمریکا اعلام کرد. بر این اساس 104 مورد تیراندازی در این مدت رخ داده که بر اثر آنها، 31 نفر کشته و 47 نفر زخمی شده اند. 39 مورد از این حوادث در این مدت قربانی (کشته یا زخمی) نداشته است.

همچنین، در چهل و هشت ساعت گذشته، 165 مورد تیراندازی در شهرها و ایالت های مختلف آمریکا گزارش شده است که در نتیجه آنها 43 نفر کشته و 101 نفر زخمی شده اند. با توجه به اینکه گزارش های تیراندازی ها در شهرها و ایالت های مختلف آمریکا معمولا چهل و هشت ساعت پس از وقوع آنها کامل می شود، آمار تیراندازی های بیست و چهار ساعت چهارشنبه تا پنجشنبه (شبانه روز گذشته) نیز روز جمعه نهایی می شود.

66 کشته و زخمی براثر تیراندازی‌های 24 ساعت گذشته در آمریکا

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

گردآوری شده توسط : گروه اخبار بین المللی نتدونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.