ترامپ: راه به هم رسیدن اعضای خانواده مهاجران این است که غیرقانونی به کشور ما نیایند

3
رئیس‌جمهور آمریکا در واکنش به انتقادها درباره ناکامی دولت وی در بازگرداندن کودکان مهاجر به خانواده‌هایشان گفت این مهاجران اصلا نباید به آمریکا می‌آمدند.

ترامپ: راه به هم رسیدن اعضای خانواده مهاجران این است که غیرقانونی به کشور ما نیایند
به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از پایگاه اینترنتی نشریه هیل، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، امروز سه شنبه در واکنش به انتقادها درباره ناکامی دولت وی در بازگرداندن کودکان مهاجر به آغوش خانواده‌هایشان گفت این مهاجران اصلا نباید به آمریکا می‌آمدند.

ترامپ امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: من (برای این مسئله) یک راه حل دارم. به این افراد بگویید به طور غیرقانونی وارد کشور ما نشوند. راه حل مشکل این است؛ به طور غیرقانونی به کشور ما نیایید. مثل دیگران به طور قانونی وارد آمریکا شوید.

رئیس جمهور آمریکا افزود ما قوانینی داریم. ما مرزهایی داریم. به طور غیرقانونی به کشور ما نیایید که کار درستی نیست.

دولت ترامپ روز گذشته (دوشنبه) اعلام کرد قادر نیست طی مهلت تعیین شده از سوی دادگاه (روز سه شنبه)، کودکان مهاجر زیر 5 سال را به خانواده هایشان بازگرداند.

دادگاه دیگری نیز به دولت ترامپ دستور داده دیگر کودکان مهاجر را تا تاریخ بیست و ششم ژوئیه (چهارم مردادماه) به خانواده هایشان بازگرداند. قاضی دادگاه تقاضای مقامات دولت آمریکا را برای تمدید این ضرب الاجل رد کرد.

واکنش ترامپ به انتقادها درباره ناکامی دولت وی در بازگرداندن کودکان مهاجر به خانواده‌هایشان

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

گردآوری شده توسط : گروه اخبار بین المللی نتدونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.