آمریکا در تلاش برای بی‌ثبات کردن عراق است

5
گردان‌های حزب الله عراق با صدور بیانیه‌ای تصریح کرد آمریکا در تلاش برای بی ثبات کردن عراق است.

آمریکا در تلاش برای بی‌ثبات کردن عراق است
اخبار نتدونه : به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از شبکه تلویزیونی الاتجاه، گردان‌های حزب الله عراق درباره حضور نیروهای پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) در این کشور بیانیه ای صادر کرد. گردان‌های حزب الله عراق در این بیانیه تصریح کرده است آمریکا در تلاش برای بی ثبات کردن عراق است.

در این بیانیه آمده است: گردان‌های حزب الله در دیدار با یک هیأت سازمان ملل حضور نیروهای ناتو را در عراق مردود دانست. آمریکا برای بی ثبات کردن اوضاع عراق تلاش می کند، در حالی که کشور نیازی به حضور نیروهای خارجی ندارد. حضور نیروهای آموزش دهنده در عراق باید با موافقت پارلمان باشد که نماینده خواست و اراده ملت است. گردان های حزب الله و سایر گروه های مقاومت برای تنگ کردن حلقه محاصره علیه باقیمانده عناصر تروریستی داعش تلاش می کنند و راه را برای نفوذ آنان به داخل خاک عراق از طریق مرزها با سوریه می بندند.

در ادامه بیانیه تصریح شده است: هیأت سازمان ملل نیز حضور نیروهای خارجی حتی نیروهای آمریکایی را در خاک عراق رد و اعلام کرد سازمان ملل توجهی به اقدام آمریکا مبنی بر قرار دادن اسم گردان‌های حزب الله در فهرست گروه‌های تروریستی ندارد. این هیأت شهادت شماری از مجاهدان حزب الله را در مرزهای عراق و سوریه تسلیت گفت.

بیانیه گردان‌های حزب الله عراق درباره حضور نیروهای ناتو در این کشور

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

گردآوری شده توسط : گروه اخبار بین المللی نتدونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.