ترکیب سپیدرود برابر گسترش فولاد مشخص شد

7

خداداد عزیزی 11 مرد خود برای بازی مقابل گسترش فولاد تبریز را مشخص کرد.

ترکیب سپیدرود برابر گسترش فولاد مشخص شد

اخبار ورزشی نتدونه : به گزارش “ورزش سه” تیم سپیدرود رشت عصر امروز در سومین دیدار خود به مصاف گسترش فولاد تبریز می‌رود و پس از پشت سر گذاشتن دو باخت سنگین به دنبال کسب اولین امتیاز خود در لیگ هجدهم است.
حال خداداد عزیزی با ترکیب زیر تیم خود را میدان می‌فرستند:

به مانند دو بازی گذشته کوروش ملکی درون دروازه سپیدرود می‌ایستد و سنگربان این تیم رشتی خواهد بود. میلاد شیخ‌سلیمانی و میثم تهیدست دو دفاع مرکزی سپیدرود هستند و عمق خط دفاعی را پوشش می‌دهند. میلاد قربان‌زاده به جای حسین کعبی در سمت راست دفاع این تیم قرار گرفته است و امین جوادی مقدم جوان هم به جای محسن ایران‌نژاد در سمت چپ خط دفاعی را پر می‌کند.

در خط هافبک محمدرضا مهدوی و محمدرضا خرسندنیا به عنوان دو هافبک دفاعی جلوی خط دفاعی خود قرار می‌گیرند و فاز دفاعی سپیدرود را قوی‌تر از قبل خواهند کرد. پویا نزهتی و حسین ابراهیمی به عنوان وینگر راست و چپ و رضا معقولی به عنوان هافبک طراح رو در روی گسترش فولاد ایفای نقش خواهند کرد.

مهرداد بایرامی، مهاجم جوان و تازه وارد سپیدرود هم به عنوان مهاجم نوک توسط خداداد عزیزی درون ترکیب این تیم قرار گرفته است.

 

ترکیب سپیدرود رشت:
کوروش ملکی، میلاد شیخ‌سلیمانی، میثم تهیدست، میلاد قربان‌زاده، امین جوادی مقدم، محمدرضا مهدوی، محمدرضا خرسندنیا، پویا نزهتی، حسین ابراهیمی، رضا معقولی و مهرداد بایرامی

منبع : ورزش سه

گردآوری شده توسط : گروه اخبار ورزشی نتدونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.