مستند «خشت خصم»از شبکه پنج پخش می شود/ پرونده مدرک گرایی روی میز «تهران۲۰ »

0 5
مستند «خشت خصم» با بررسی نقش ستون پنجم و سازمان مجاهدین خلق در جنگ از شبکه پنج به روی آنتن می رود.

مستند «خشت خصم»از شبکه پنج پخش می شود/ پرونده مدرک گرایی روی میز «تهران۲۰ »
اخبار نتدونه : به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مستند «خشت خصم» نگاهی به نقش ستون پنجم و سازمان مجاهدین خلق در جبهه مقابل مردم ایران در هشت سال جنگ تحمیلی دارد.

این مستند تاریخی که به مناسبت هفته دفاع مقدس آماده شده، بخش‌هایی ناگفته از عملیات و اقدامات اعضای گروهک تروریستی منافقین اعم از اقدامات مسلحانه و عملیات روانی و تبلیغاتی از جمله شنود، ایجاد اختلاف در جبهه و پشت جبهه از طریق شایعه سازی و خرابکاری و همین طور شکنجه آزادگان ایرانی را به تصویر کشیده است.

بنا بر گزارش، در مستند «خشت خصم» زمینه‌ها و بستر‌های تاریخی تاسیس سازمان مجاهدین خلق و اقدامات اخیر این گروهک هم در ایجاد جنگ روانی اقتصادی روایت شده است.

در این مستند که در پنج قسمت ٢٥ دقیقه‌ای هر شب در همین ایام پخش خواهد شد، با چند تن از عناصر بتازگی جدا شده از منافقین هم گفتگو شده است.

«خشت خصم» به تهیه کنندگی مصطفی مژدهی فر و نویسندگی مجید موغاری از روز یکشنبه اول مهرماه ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه از شبکه پنج سیما روانه آنتن می‌شود.

 امشب مصطفی آذر کیش مدیرکل دفتر آموزش های کار و دانش وزارت آموزش و پرورش با حضور در استودیوی برنامه «تهران 20» پیرامون موضوع مدرک گرایی و کار حرفه ای به گفتگو می نشیند و محور این گفتگو تناسب نیازهای جامعه وتربیت نیروی انسانی، مدرک گرایی جوانان و مشکلات اشتغال درتهران وشهرهای بزرگ، مطالبات وچالش های تحصیل کردگان کاردانش و…. خواهد بود.

بنا بر این گزارش، برنامه اجتماعی «تهران 20» شنبه، دوشنبه و چهارشنبه شب‌های هر هفته با اجرای مشترک محمد دلاوری و بهروز تشکر و تهیه کنندگی مصطفی پور حامدی روی آنتن می‌رود.

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

گردآوری شده توسط : گروه اخبار فرهنگی و هنری نتدونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.