آمار تماشاگران سالن‌های اداره کل هنر‌های نمایشی تا ۱۱ آبان

0 3
مجموعه تئاترشهر و تماشاخانه سنگلج تعداد تماشاگران نمایش‌هایی که طی هفته گذشته روی صحنه داشته اند را اعلام کردند.

آمار تماشاگران سالن‌های اداره کل هنر‌های نمایشی تا ۱۱ آبان
اخبار نتدونه : به گزارش حوزه تئاتر گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی اداره کل هنر‌های نمایشی؛ مجموعه تئاتر شهر که در هفته گذشته میزبان ۴ نمایش بوده آمار تماشاگران خود را به تفکیک هر اجرا اعلام کرده است. نمایش خاتون به کارگردانی حسین عالم بخش که در سالن اصلی این مجموعه روی صحنه است طی ۱۸ اجرایی که تا ۱۱ آبان ماه داشته میزبان ۸۸۷۷ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۶۱ بلیط تمام بها، ۸ بلیط نیم بها و ۸۸۰۸ بلیط میهمان ارائه شده که در گیشه ۲۶ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال ثبت شده است.

نمایش نقاشی اشر به کارگردانی فریبرز کریمی که ۱۳ نوبت در سالن قشقایی اجرا کرده را ۸۴۹ تماشاگر دیده اند. برای این نمایش ۴۱۳ بلیط تمام بها، ۶۱ بلیط نیم بها، ۷۹ بلیط تخفیف دار و ۲۹۶ بلیط میهمان صادر شده که در گیشه ۱۵۲ میلیون و ۱۰ هزار ریال برایش ثبت شده است.

نمایش ابوالهول به کارگردانی داوود پورحمزه نیز ۱۳ نوبت در پلاتو اجرا روی صحنه رفته است. این نمایش را ۴۰۵ تماشاگر دیده اند. ۲۰۷ بلیط تمام بها، ۴۹ بلیط تخفیف دار و ۱۴۹ بلیط میهمان برای این نمایش ارائه شده که در گیشه ۳۵ میلیون و ۹۵۰ هزار ریال برایش داشته است.

نمایش خاموشخانه به کارگردانی مهدی مشهوری نیز ۵ اجرای خود را در سالن سایه پشت سر گذاشته است. این نمایش میزبان ۱۷۵ تماشاگر بوده که شامل ۸۴ بلیط تمام بها، ۸ بلیط نیم بها، ۸۳ بلیط میهمان می‌شود. گیشه این نمایش ۲۶ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال ثبت شده است.

تماشاخانه سنگلج نیز که از ۲ آبان میزبان نمایش آهسته با گل سرخ به کارگردانی هادی مرزبان شده تا ۱۳ آبان ماه میزبان ۱۱۹۵ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۴۸۰ بلیط تمام بها (۳۱۴ بلیط ۴۰ هزار تومانی – ۸۳ بلیط ۳۰ هزار تومانی و ۸۳ بلیط ۲۵ هزار تومانی)، ۳۹۵ بلیط نیم بها (۱۸۶ بلیط ۲۰ هزار تومانی – ۱۰۰ بلیط ۱۵ هزار تومانی و ۱۰۹ بلیط ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومانی) و ۳۲۰ بلیط میهمان ارائه شده که جمع گیشه هفت اجرای اول ۲۳۸ میلیون و ۷۷۵ هزار ریال ثبت شده است.

تالار هنر در هفته گذشته اجرایی نداشته است.

 

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

گردآوری شده توسط : گروه اخبار فرهنگی و هنری نتدونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.