جدیدترین خبر ها،سرگرمی،بیوگرافی بازیگران،آشپزی،گردشگری،بازی،کودک،آموزش،دانش و فناوری،دانلود،فال روزانه،اس ام اس،فال حافط،زناشویی،قیمت ارزها،آرایش و زیبایی

آزادراه اصفهان به شیراز تا سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد/آغاز عملیات اجرایی قطعه سوم پروژه حرم تا حرم

0 3

معاون ساخت و توسعه آزادراه‌ها گفت: آزادراه اصفهان به شیراز به طول 222 کیلومتر سال آینده به اتمام می‌رسد.

آزادراه اصفهان به شیراز تا سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد/آغاز عملیات اجرایی قطعه سوم پروژه حرم تا حرم
سید حسین میرشفیع معاون ساخت و توسعه آزادراه‌ها در گفت و گو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،با بیان اینکه پروژه آزادراهی شیراز به اصفهان در مرحله روسازی قرار دارد ،اظهار کرد: طول این آزاد راه 222 کیلومتر و قطعه دوم  این پروژه  حد فاصل ایزد خواست تا شیراز است .این پروژه اکنون از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار است.

وی با بیان اینکه در این پروژه  شهرهای بین‌راهی وجود ندارد،از بهره برداری کامل و یکباره آن تا سال آینده خبر داد.

معاون ساخت و توسعه آزادراه‌ها در ادامه به پروژه حرم تا حرم اشاره کرد و گفت: قطعه اول این پروژه که در مسیر قم به گرمسار بود افتتاح شده و هم اکنون قطعه دوم آن که حدفاصل گرمسار تا سمنان است توسط پیمانکار در حال اجراست.

وی تصریح کرد: قطعه بعدی این پروژه سبزوار تا مشهد است که پیمانکار در این قطعه مسیر سه راهی  تربت حیدریه تا شیراز را در اولویت قرار داده و عملیات اجرایی آن را آغاز کرده است.

میرشفیع در ادامه به کنارگذر جنوبی تهران اشاره کرد و گفت: پیشرفت فیزیکی این پروژه نیز چشم گیر است . بخش عمده‌ای از این قطعه به اتمام رسیده است و  امیدواریم  تا پایان امسال کنارگذر جنوبی تهران به اتمام برسد.

تا پایان امسال کنارگذر جنوبی تهران به اتمام می رسد

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

گردآوری شده توسط : گروه اخبار اقتصادی نتدونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.