جدیدترین خبر ها،سرگرمی،بیوگرافی بازیگران،آشپزی،گردشگری،بازی،کودک،آموزش،دانش و فناوری،دانلود،فال روزانه،اس ام اس،فال حافط،زناشویی،قیمت ارزها،آرایش و زیبایی

مربی روسیه: قطعا عربستان را شکست می دهیم

0 2

نشست خبری پیش از بازی تیمهای روسیه و عربستان در حالی آغاز شد که استقبال بی نظیری از سوی اصحاب رسانه انجام شده بود.

مربی روسیه: قطعا عربستان را شکست می دهیم

اخبار ورزشی نتدونه : به گزارش “ورزش سه”، استانیسلاو چرچسوف سرمربی تیم ملی روسیه درباره آخرین وضعیت تیمش گفت:« تمرین امروز  و این روزهای ما نشان داد که چقدر نسبت به گذشته بهتر شده ایم. دالار کوزائف دو بازی نخست را به دلیل مصدومیت از دست داده است. با این حال او در تمرینات ما حضور دارد و احساس خوبی دارد.»

 

 

مربی روسیه: قطعا عربستان را شکست می دهیم

 

 

 وی در ادامه افزود:« هرکسی باید به انتقادات گوش کند و این طبیعی است. ما زیر ذره بین هستیم  باید نسبت به این مساله ری اکشن نشان بدهیم. من احساس راحتی نسبت به این موضوع دارم. تحسین هم جزئی از انتقاد است؛ مگر نه؟ما می خواهیم نظر جامعه را نسبت به خودمان بهتر کنیم. با نمایش خودمان در بازی اول این را به همه نشان خواهیم داد.»

 

 سرمربی تیم ملی روسیه در ادامه خاطرشان کرد:« بازی اول در راه است. به آخر کار تمرینی و آماده سازی خود رسیده ایم. ما خوشحال هستیم. همه چیز آماده است. من شخصا اکثر استادیوم  را دیده ام؛ آنها فوق العاده هستند. آماده سازی بی نظیر بوده است. مسئولان برگزار کننده حالا برنده هستند.

 برنده بازی فردا ما هستیم. چرا؟ چرا که حقیقتا برای رسیدن به آن عزم خود را جزم کرده ایم.»

 

منبع : ورزش سه

گردآوری شده توسط : گروه اخبار ورزشی نتدونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.