جدیدترین خبر ها،سرگرمی،بیوگرافی بازیگران،آشپزی،گردشگری،بازی،کودک،آموزش،دانش و فناوری،دانلود،فال روزانه،اس ام اس،فال حافط،زناشویی،قیمت ارزها،آرایش و زیبایی

واکنش روسیه به اتهامات آمریکا علیه یک شرکت روس

0 7
وزارت امور خارجه روسیه به اتهامات آمریکا علیه شرکت روسی “سووفراخت” درباره موضوع تحویل سوخت هواپیما به سوریه پاسخ داد.

واکنش روسیه به اتهامات آمریکا علیه یک شرکت روس
اخبار نتدونه : به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، وزارت امور خارجه روسیه روز چهارشنبه به اتهامات آمریکا علیه شرکت روسی “سووفراخت” درباره موضوع تحویل سوخت هواپیما به سوریه پاسخ داد.

وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد سوخت هواپیمایی که شرکت سووفراخت آن را در سوریه تحویل داده بود و موضوع اتهامات آمریکا واقع شده است، برای نیروی هوایی روسیه در نظر گرفته شده بود.

وزارت امور خارجه روسیه در بیانیه ای اعلام کرد آمریکا بار دیگر با متهم کردن سووفراخت به تامین سوخت هواپیما برای سوریه، سیاستی بی منطق از خود نشان داده است.

وزارت دادگستری آمریکا با انتشار بیانیه ای پنج کارمند روسی شرکت سووفراخت را متهم کرده است با دور زدن مجازات های آمریکا علیه دمشق برای سوریه سوخت هواپیما تامین کرده و بدون تایید وزارت دارایی آمریکا به این کشور منابع مالی فرستاده است.

بر اساس بیانیه وزارت دادگستری آمریکا دادگاه ناحیه کلمبیا در ایالت واشنگتن این اقدام شرکت روسی را به منزله نقض قانون اضطراری اقتصاد بین الملل تلقی می کند. با وجود این، اتهامات باید دوباره در برابر دستگاه قضایی اثبات گردد. به سه تبعه سوری نیز اتهامات مشابهی وارد شده است.

روسیه اتهامات آمریکا درباره شرکت سووفراخت را رد کرد

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

گردآوری شده توسط : گروه اخبار بین المللی نتدونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.