جدیدترین خبر ها،سرگرمی،بیوگرافی بازیگران،آشپزی،گردشگری،بازی،کودک،آموزش،دانش و فناوری،دانلود،فال روزانه،اس ام اس،فال حافط،زناشویی،قیمت ارزها،آرایش و زیبایی

قدردانی نتانیاهو از تلاش ناکام هیلی برای ممانعت از تصویب قطعنامه ضدصهیونیستی

0 5
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به ناکامی بزرگ این رژیم و آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل از تلاش‌های دولت ترامپ و نماینده او در این سازمان قدردانی کرد.

قدردانی نتانیاهو از تلاش ناکام هیلی برای ممانعت از تصویب قطعنامه ضدصهیونیستی

اخبار نتدونه : به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره مباشر، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به ناکامی بزرگ این رژیم و آمریکا در ممانعت از تصویب قطعنامه حمایت از فلسطین در مجمع عمومی سازمان ملل از تلاش‌های دولت ترامپ و نیکی هیلی در این سازمان قدردانی کرد.

او همچنین ادعا‌های بی‌اساس مقام‌های آمریکایی و صهیونیستی درباره تمرکز ضداسرائیلی سازمان ملل را تکرار کرد و مدعی شد که حماس مسئول خشونت‌های چند هفته اخیر است.

ساعاتی پیش مجمع عمومی سازمان ملل با اکثریت قوی ۱۲۰ رأی موافق، ۸ رأی مخالف و ۴۵ رأی ممتنع به قطعنامه‌ای در محکومیت اسرائیل به علت کشتار فلسطینیان در غزه رای مثبت داد.

نتانیاهو که در کنفرانس امنیت داخلی بین المللی در شهر اشغالی قدس سخنرانی می‌کرد، همچنین گفت: اسرائیل از توازن بین امنیت و آزادی محافظت می‌کند و ما هیچکدام را بر دیگری ترجیح نمی‌دهیم. ما به دلیل محافظت از امنیت در برابر چالش‌های بزرگی قرار داریم. شبکه‌های اجتماعی ابزاری است که اجازه می‌دهد اطلاعات منتشر شود، اما این شبکه‌ها خشونت و افراط گرایی را ترویج می‌دهند.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی همچنین با اذعان به انجام حملات هوایی در خاک سوریه مدعی شد این حملات به امنیت اروپا و جهان کمک کرده است.

او مدعی شد: با بمباران مواضع متحدان ایران در سوریه به امنیت جهان کمک کرده‌ایم!

واکنش نتانیاهو به ناکامی اسرائیل و آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

گردآوری شده توسط : گروه اخبار بین المللی نتدونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.