جدیدترین خبر ها،سرگرمی،بیوگرافی بازیگران،آشپزی،گردشگری،بازی،کودک،آموزش،دانش و فناوری،دانلود،فال روزانه،اس ام اس،فال حافط،زناشویی،قیمت ارزها،آرایش و زیبایی

بن‌عطیه رهبر بی چون و چرای شیرهای اطلس

0 2

کاپیتان و مدافع سرشناس تیم ملی مراکش در آخرین تمرین تیمش پیش از دیدار مقابل ایران با ترفندهای خود روحیه هم بازیانش را ارتقا داد.

بن‌عطیه رهبر بی چون و چرای شیرهای اطلس

اخبار ورزشی نتدونه : به گزارش “ورزش سه” دقایقی پیش تیم ملی مراکش آخرین تمرین خود پیش از دیدار با ایران را در ورزشگاه سنت پترزبورگ انجام داد و خود را برای شروع رسمی جام جهانی بیش از پیش آماده کرد.

این تیم آفریقایی بعد از 20 سال در جام جهانی حاضر شده و امید دارد با کسب نتایج درخشان در گروه مرگ جام جهانی دوری طولانی مدت خود را جبران نماید. حالا آن‌ها در این دوره با هدایت هروه رنار و با کاپیتانی مهدی بن عطیه در روسیه حاضر شدند و به دنبال کسب برد مقابل ایران هستند تا به این وسیله شانس خود برای صعود به دور بعد مسابقات را بیشتر کنند.

کاپیتان سرشناس تیم ملی مراکش قبل از بازی با ایران اعلام کرده است که برای حضور در روسیه بسیار زحمت کشیده‌اند و به تیمی تبدیل شد‎‌ه‌اند که قابل احترام هستند. به گفته بن عطیه آن‌ها در این جا حضور دارند تا برنده باشند و از فوتبال لذت ببرند.

مدافع تیم ملی مراکش صحبت‌های خود در کنفرانس را به تمرین تیمش هم کشاند و این روحیه بالا را همراه با آخرین نکات فنی به هم‌بازیان خود منتقل نمود و آن‌ها را از نظر روانی آماده بازی برابر تیم ملی ایران کرد.

 

بن‌عطیه رهبر بی چون و چرای شیرهای اطلس

 

بن‌عطیه رهبر بی چون و چرای شیرهای اطلس

عکس: امیرحسین خیرخواه

منبع : ورزش سه

گردآوری شده توسط : گروه اخبار ورزشی نتدونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.