جدیدترین خبر ها،سرگرمی،بیوگرافی بازیگران،آشپزی،گردشگری،بازی،کودک،آموزش،دانش و فناوری،دانلود،فال روزانه،اس ام اس،فال حافط،زناشویی،قیمت ارزها،آرایش و زیبایی

هیه رو: تغییرات در این اسپانیا غیرممکن است

0 2

فرناندو هیه رو شب گذشته و پس از اخراج لوپتگی جانشین وی شد.

هیه رو: تغییرات در این اسپانیا غیرممکن است

اخبار ورزشی نتدونه : به گزارش “ورزش سه”، هیه رو که یکی از اسطوره های رئال و تیم ملی اسپانیاست، به شکلی غیرمنتظره اکنون هدایت لاروخا را برعهده گرفته است.

 

 

هیه رو: تغییرات در این اسپانیا غیرممکن است

 

 

او در نشست خبری بازی با پرتغال به خبرنگاران گفت:« نهایت احترام را برای قهرمانی اروپا قائلیم. آنها تیمی باکیفیت هستند و یکی از بهترین بازیکنان دنیا(رونالدو) را هم در اختیار دارند. مربی پرتغال نیز باتجربه و صاحب سبک است با این حال به خودمان و توانایی های مان ایمان داریم و در بهترین شرایط به جام جهانی رسیده ایم. دقیقا می دانیم که چه می خواهیم.»

 

فینال زودرس:« بازی با پرتغال فقط یکی از سه بازی ما در مرحله گروهی است. از بودن در این رقابت ها احساس غرور می کنیم و همه باید از این بازی ها لذت ببریم. فردا با اطمینان و انگیزه بالا وارد زمین خواهیم شد.»

 

تغییرات احتمالی پس از اخراج لوپتگی:« تغییرات اندکی خواهیم داشت. دو هفته است که تمرین می کنیم و شرح وظایف مان مشخص است. غیرممکن است که بخواهیم سبک بازی خودمان را عوض کنیم. اسپانیا برای همه تیمی شناخته شده است. تغییرات عمده در این تیم شدنی نیست. مدت هاست که با یک سبک مشخص بازی می کنیم و فوتبال خوبی را به نمایش گذاشته ایم.»

 

 

منبع : ورزش سه

گردآوری شده توسط : گروه اخبار ورزشی نتدونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.