جدیدترین خبر ها،سرگرمی،بیوگرافی بازیگران،آشپزی،گردشگری،بازی،کودک،آموزش،دانش و فناوری،دانلود،فال روزانه،اس ام اس،فال حافط،زناشویی،قیمت ارزها،آرایش و زیبایی

خبرگزاری فرانسه: قصور پزشکی خانواده‌های زیادی را در انگلیس داغدار کرده است

0 8
بر اساس یافته‌های گزارشی که به تازگی در انگلیس منتشر شده بیش از ۴۵۰ بیمار بر اثر تجویز دارویی اشتباه در بیمارستانی در این کشور جان خود را از دست داده‌ند.

خبرگزاری فرانسه: قصور پزشکی خانواده‌های زیادی را در انگلیس داغدار کرده است
اخبار نتدونه : به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری فرانسه، بر اساس یافته‌های گزارشی که به تازگی در انگلیس منتشر شده است بیش از چهارصد و پنجاه بیمار بر اثر تجویز مسکن های قوی آن هم بدون توجیه پزشکی در بیمارستانی در این کشور جان خود را از دست دادند.

بر اساس این گزارش که به وسیله یک هیات مستقل انجام شده است، در فاصله سال های 1989 الی 2000 صدها بیمار در بیمارستان «گاسپورت وار مموریال هاسپیتال» در شهر گاسپورت در جنوب انگلیس جان خود را بر اثر اشتباه پزشکی از دست داده‌اند.

کمیسیون انجام دهنده این تحقیق به سرپرستی جیمز جونز، اسقف سابق لیورپول در بیانیه ای اعلام کرد «آرشیو بیمارستان وار مموریال شهر گاسپورت که هیئت تحقیقاتی به آن دسترسی ویژه ای داشت نشان می دهد 456 بیمار بر اثر تجویز مسکن بدون هرگونه توجیه پزشکی جان خود را از دست داده اند.»

در ادامه این گزارش آمده است که با توجه به برخی سوابقی که گم شده و در دسترس نیستند این احتمال وجود دارد که دویست بیمار دیگر نیز بر اثر اقدام شایع و رایج سازمانی در این بیمارستان در جهت تجویز مقادیر فراوان و بیش از حد مسکن جان خود را از دست داده باشند.

در این گزارش آمده است که دکتر جین بارتون مسئول تجویز بیش از حد مسکن بوده است.

ترزا می، نخست وزیر انگلیس این یافته ها را به شدت دردسر آفرین خواند و گفت این یافته ها باعث آلام و رنج فراوان خانواده هایی شده است که عزیزانشان را در این بیمارستان از دست داده اند.

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

گردآوری شده توسط : گروه اخبار بین المللی نتدونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.