جدیدترین خبر ها،سرگرمی،بیوگرافی بازیگران،آشپزی،گردشگری،بازی،کودک،آموزش،دانش و فناوری،دانلود،فال روزانه،اس ام اس،فال حافط،زناشویی،قیمت ارزها،آرایش و زیبایی

همه‌ی طرحهای تامین آبهای جدید را مطالعه خواهیم کرد

0 4
وزیر نیرو گفت: با کمک مردم و مواظبت از بی جا مصرف کردن آب می‌توانیم امسال را بدون مشکل پشت سر بگذاریم.

همه‌ی طرحهای تامین آبهای جدید را مطالعه خواهیم کرد
رضا اردکانیان وزیر نیرو در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به طرح برخی کارشناسان برای حفر و ایجاد چاههای عمیق برای جبران کم‌آبی در کشور اظهار کرد: همکارانم در وزرات نیرو در حال بررسی اینگونه طرح‌ها هستند, چرا که ما به حکم قانون وظیفه داریم پاسخگوی این موارد باشیم.

 وزیر نیرو با اشاره به اینکه این طرح‌ها هم مانند موارد دیگر مورد مطالعه قرار خواهد گرفت, گفت: البته اینگونه طرحها نباید موجب غفلت شود و با  تامین آب جدید دیگر نگران شیوه مصرف نباشیم.

اردکانیان تاکید کرد: ما همه طرح‌های تامین آب های جدید را مطالعه خواهیم کرد؛ اما اصل ماجرا به اصلاح شیوه مصرف باز می‌گردد و اگر مصرف آب به درستی صورت نگیرد؛ تامین آب جدید به مانند ریختن آب در مشک سوراخ خواهد بود.

وزیر نیرو با اشاره به اینکه میزان بارش در کشور نسبت به سال گذشته 27 درصد کاهش داشته است, خاطرنشان کرد: با کمک مردم، مواظبت از بی جا مصرف کردن و عدم استفاده از آب شرب برای خنک کردن  زمین و هوا می توانیم امسال را بدون مشکل پشت سر بگذاریم.

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

گردآوری شده توسط : گروه اخبار سیاسی نتدونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.