جدیدترین خبر ها،سرگرمی،بیوگرافی بازیگران،آشپزی،گردشگری،بازی،کودک،آموزش،دانش و فناوری،دانلود،فال روزانه،اس ام اس،فال حافط،زناشویی،قیمت ارزها،آرایش و زیبایی

زندگی نامه شهید درویش كریم بیك محمدی

0 4
گوشه‌ای از زندگی نامه شهید درویش كریم بیك محمدی یکی از شهدای هشت سال دفاع مقدس را در اینجا بخوانید.

زندگی نامه شهید درویش كریم بیك محمدی

اخبار نتدونه : به گزارش خبرنگارحوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛حماسه دفاع مقدس روز به روز بالنده‌تر شد و جوانان ما چونان کوهی استوار در برابر تهاجم دشمن ایستادند. مقدس‌ترین و با ارزش‌ترین استقامت، دفاع از عقیده است و بدون شک دوران هشت ساله جنگ تحمیلی عراق علیه ایران از افتخارات بزرگ و بی‌نظیر ایران اسلامی است. شهادت زندگانی جاودانه یافتن است؛ اوج و عروج تعالی است.

شهادت تکامل ایمان و نهایت خلوص قلب‌هاست. شهادت مردن تحمیلی نیست بلکه انتخاب آزادانه و آگاهانه و خلوت عاشق و معشوق است.

شما می‌توانید در ادامه شرح کوتاه زندگی شهید درویش كریم بیك محمدی یکی از شهدای دوران دفاع مقدس را بخوانید:

شهید درویش كریم بیك محمدی در سال 1318 در یك خانواده مذهبی در روستای ساروجه از توابع شهرستان شاهین دژ به دنیا آمد .

خوشا به حال آنان كه اگر در میان ادیان اسلام را برگزینند و آنان كه راه حق را انتخاب كردند. در راه اهداف عالیه انقلاب اسلامی و دفاع از آن به شهادت نایل گشتند و به واجبات خویش كه دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی بود، عمل نمودند.

شهید عزیز همراه پدرش به شغل شریف كشاورزی مشغول بود و بعد از انقلاب اسلامی به فرمان امام خمینی(ره) لبیك گفت و به عضویت بسیج سپاه درآمد و در چندین عملیات پاكسازی كردستان از لوث وجود ضدانقلاب شركت داشت و عاقبت در سال 1364 در درگیری با ضدانقلاب به درجه رفیع شهادت نایل گردید و پیكر مطهرش را در زادگاهش به خاك سپرده شد.

بیوگرافی شهید درویش كریم بیك محمدی

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

گردآوری شده توسط : گروه اخبار فرهنگی و هنری نتدونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.