جدیدترین خبر ها،سرگرمی،بیوگرافی بازیگران،آشپزی،گردشگری،بازی،کودک،آموزش،دانش و فناوری،دانلود،فال روزانه،اس ام اس،فال حافط،زناشویی،قیمت ارزها،آرایش و زیبایی

«بی بار» جای خودش را بین مردم باز کرده است/ ادامه پخش «سرحال» به خواست مردم بستگی دارد

0 5
ارسلان ژولی صداپیشه مجموعه تلویزیونی «سرحال» تداوم تولید و پخش این مجموعه را در راستای خواسته مردم و بازخورد خوب مخاطبان دانست.

«بی بار» جای خودش را بین مردم باز کرده است/ ادامه پخش «سرحال» به خواست مردم بستگی دارد
ارسلان ژولی صداپیشه مجموعه عروسکی «سرحال» در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درخصوص ایفای نقش خود و تداوم تولید این مجموعه گفت: امیدوارم مردم از مجموعه «سرحال» خوششان آمده باشد که در صورت تولید دوباره و ادامه پخش به طور صد در صدی دیده شود.

وی افزود: به احتمال زیاد این مجموعه ادامه خواهد داشت، اما بستگی به خواست مردم دارد. ما تا امروز 100 قسمت مهمان  خانه های بینندگان بودیم و همین که لبخندی بر گوشه لبان مردم بیاید حال ما خوب می شود.

ژولی با اشاره به پیام بهداشتی مجموعه عروسکی «سرحال» افزود: این سریال قصد دارد با بیان مشکلات و معضلات بهداشتی، برخی از پیام های بهداشتی و خود مراقبتی که فراموش کرده‌ایم را به طور غیرمستقیم یادآوری کند.

وی با اشاره به ایفای نقش خود در این مجموعه بیان کرد: در «سرحال» من صداپیشه «بی بار» الاغی هستم که شخصیتی فانتزی دارد و گاهی چیزهایی را متوجه می شود که اطرافیان از آن اطلاع ندارند. درواقع این شخصیت اوج و فرود های زیادی دارد که با برخی بداهه ها جای خودش را بین مخاطبانش باز کرده است.

صداپیشه مجموعه های عروسکی با اشاره به حضور بهرام عظیمی در سریال «سرحال» ادامه داد: عظیمی در «سرحال» شخصیت خودش را بازی می کند و این کشمکش ها بین عروسک ها و بازیگرمان باعث دیده شدن مجموعه شده است.

ژولی با بیان اینکه این مجموعه برای همه سنین برنامه ریزی شده است، گفت: حتی ما بزرگسالان هم با کودکی که در درون خود داریم می توانیم بیینده «سرحال» باشیم تا آن نکاتی که فراموش کرده‌ایم را به یاد آوریم و در روزمره آن را رعایت کنیم.

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

گردآوری شده توسط : گروه اخبار فرهنگی و هنری نتدونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.